PayUmoney for Ubercart (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: key
de: Schlüssel

en: English
de: Englisch

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: Order review submit button text
de: Text für Bestellungs-Vorschau-Button

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Receiving new order notification for order !order_id.
de: Erhalte neue Meldung zur Bestellung !order_id.

en: Order complete
de: Bestellung abgeschlossen

en: Credit card
de: Kreditkarte

en: Select your payment type:
de: Zahlungsart auswählen:

en: Online check
de: Online-Prüfung

en: Language preference
de: Standardsprache

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
de: Der Versuch des Kunden, von einem Bankkonto zu zahlen, ist fehlgeschlagen.
