PayUmoney for Ubercart (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: key
el: κλειδί

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Select your payment type:
el: Επιλέξτε τον τύπο πληρωμής:

en: Language preference
el: Γλώσσα προτίμησης
