PayUmoney for Ubercart (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: key
fr: clé

en: English
fr: Anglais

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Payment method title
fr: Nom du mode de paiement

en: Order review submit button text
fr: Texte du bouton de vérification de commande

en: Submit Order
fr: Valider la commande

en: Receiving new order notification for order !order_id.
fr: Réception de la notification de la commande !order_id.

en: Order complete
fr: Commande terminée

en: Credit card
fr: Carte bancaire

en: Select your payment type:
fr: Choississez votre mode de paiement:

en: Online check
fr: Chèque en ligne

en: Language preference
fr: Préférences de langue

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
fr: La tentative de paiement par le client à partir d'un compte en banque a échoué.
