PayUmoney for Ubercart (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: key
hu: kulcs

en: English
hu: angol

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Receiving new order notification for order !order_id.
hu: Rendelési értesítés a !order rendelésről.

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Select your payment type:
hu: Fizetési típus kiválasztása:

en: Online check
hu: Online csekk

en: Language preference
hu: Nyelvi beállítás

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
hu: A vevő bankszámláról történő fizetési kísérlete nem volt sikeres.
