PayUmoney for Ubercart (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: key
lt: raktas

en: English
lt: Anglų

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lt: Naujo užsakymo pranešimo užsakymui gavimas !order_id.

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Select your payment type:
lt: Pasirinkite apmokėjimo tipą:

en: Online check
lt: Internetinis čekis

en: Language preference
lt: Kalbos nuostatos

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
lt: Kliento mokėjimo bandymas  iš banko sąskaitą nepavyko.
