PayUmoney for Ubercart (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: key
pt: chave

en: English
pt: Inglês

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Receiving new order notification for order !order_id.
pt: A receber nova notificação de encomenda para a encomenda !order_id

en: Order complete
pt: Encomenda finalizada

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Select your payment type:
pt: Seleccione o tipo de pagamento:

en: Online check
pt: Cheque online

en: Language preference
pt: Preferência de idioma
