PayUmoney for Ubercart (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: key
ru: ключ

en: English
ru: Английский

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ru: Новое уведомление для заказа !order_id

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Select your payment type:
ru: Выберите вид платежа:

en: Online check
ru: Онлайн проверка

en: Language preference
ru: Языковые предпочтения
