PayUmoney for Ubercart (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: English
tr: İngilizce

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Receiving new order notification for order !order_id.
tr: !order_id için yeni sipariş bildirimi alınıyor.

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: Select your payment type:
tr: Ödeme türünüzü seçin:

en: Online check
tr: Online Çek

en: Language preference
tr: Dil ayarları
