PayUmoney for Ubercart (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: key
vi: khóa

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Order complete
vi: Đơn hàng hoàn thành

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng

en: Select your payment type:
vi: Chọn kiểu thanh toán của bạn:

en: Online check
vi: Kiểm tra trực tuyến
