PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: key
ca: clau

en: English
ca: Anglès

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ca: Rebent la notificació de nova comanda per la comanda !order_id.

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Language preference
ca: Preferència de llengua
