PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: key
cs: klíč

en: English
cs: Anglicky

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Receiving new order notification for order !order_id.
cs: Přijímám nové oznámení objednávky pro objednávku č. !order_id.

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Select your payment type:
cs: Vyberte způsob platby:

en: Online check
cs: Online platba

en: Language preference
cs: Nastavení jazyka

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
cs: Zákazníkův pokus o platbu bankovním převodem selhal.
