PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: key
cy: allwedd

en: English
cy: Saesneg

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: Select your payment type:
cy: Dewiswch y modd o dalu

en: Language preference
cy: Dewis iaith
