PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: English
et: Inglise keel

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Select your payment type:
et: Vali oma makseviis:

en: Language preference
et: Keele eelistus
