PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: English
fa: انگلیسی

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Order complete
fa: تکمیل سفارش

en: Credit card
fa: کارت اعتباری

en: Select your payment type:
fa: نوع پرداخت خود را انتخاب کنید:

en: Online check
fa: بررسی آنلاین

en: Language preference
fa: تنظیمات زبان
