PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: key
it: chiave

en: English
it: Inglese

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Payment method title
it: TItolo metodo di pagamento

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Receiving new order notification for order !order_id.
it: Ricezione notifica di nuovo ordine per l'ordine !order_id.

en: Order complete
it: Ordine completato

en: Credit card
it: Carta di credito

en: Select your payment type:
it: Seleziona il tipo di pagamento:

en: Online check
it: Assegno online

en: Language preference
it: Preferenze lingua

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
it: Il tentato pagamento del cliente da una banca è fallito.
