PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: key
pt: chave

en: English
pt: Inglês

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto do botão para validação do pedido.

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Receiving new order notification for order !order_id.
pt: Recebendo nova notificação para o pedido !order_id.

en: Order complete
pt: Pedido completo

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Select your payment type:
pt: Selecione sua forma de pagamento:

en: Online check
pt: Verificação online

en: Language preference
pt: Preferência de idioma
