PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: key
ro: cheie

en: English
ro: Engleză

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: Credit card
ro: Card de credit

en: Select your payment type:
ro: Alegeţi modul de plată:

en: Language preference
ro: Preferinţe de limbă
