PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: key
uk: ключ

en: English
uk: Англійська

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Receiving new order notification for order !order_id.
uk: Отримання нових повідомлень для замовлення № !order_id.

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Select your payment type:
uk: Оберіть тип оплати:

en: Online check
uk: Онлайн-перевірка

en: Language preference
uk: Мовні вподобання
