PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: key
fi: avain

en: English
fi: englanti

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Select your payment type:
fi: Valitse maksutapa:

en: Online check
fi: verkkolasku

en: Language preference
fi: Käytettävä kieli
