PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: key
gl: clave

en: English
gl: Inglés

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Select your payment type:
gl: Selecciona o tipo de pagamento:

en: Online check
gl: Comprobación en liña

en: Language preference
gl: Preferencia de lingua
