PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: key
ja: キー

en: English
ja: 英語

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ja: 注文!order_idの新しい注文通知を受け付けました。

en: Order complete
ja: 注文完了

en: Credit card
ja: クレジットカード

en: Select your payment type:
ja: お支払い方法を選んで下さい。

en: Online check
ja: オンライン購入手続き

en: Language preference
ja: 言語設定

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
ja: お客様の銀行口座からのお支払いの試みは失敗しました。
