PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: key
nl: sleutel

en: English
nl: Engels

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Receiving new order notification for order !order_id.
nl: Ontvangst van nieuwe bevestiging voor bestelling !order_id.

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Select your payment type:
nl: Kies uw betaalmethode

en: Online check
nl: Online cheque

en: Language preference
nl: Taalvoorkeur

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
nl: De betaalpoging van een klant via bank is niet voltooid.
