PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: key
pl: klucz

en: English
pl: Angielski

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Select your payment type:
pl: Wybierz metodę płatności:

en: Online check
pl: Czek online

en: Language preference
pl: Preferencje językowe
