PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: key
sk: kľúč

en: English
sk: Angličtina

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sk: Prijímanie novej správy pre objednávku !order_id.

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Select your payment type:
sk: Vyberte si spôsob platby:

en: Online check
sk: Online kontrola

en: Language preference
sk: Nastavenia jazyka

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
sk: Zákazníkov pokus o platbu prevodom z účtu zlyhal.
