PayUmoney for Ubercart (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: key
sv: nyckel

en: English
sv: Engelska

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sv: Får nytt meddelande för beställning: !order_id.

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Select your payment type:
sv: Välj din betalningstyp:

en: Online check
sv: Kontroll online

en: Language preference
sv: Språkinställning

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
sv: Kundens försök att betala från ett bankkonto misslyckades.
