Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Administration
cs: Administrace

en: Customer
cs: Zákazník

en: E-mails
cs: E-maily
