Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Administration
gl: Administración

en: Customer
gl: Cliente

en: E-mails
gl: Correos electrónicos
