Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Administration
he: ניהול

en: Customer
he: לקוח

en: E-mails
he: כתובות דוא"ל
