Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Administration
ja: 管理

en: Customer
ja: 顧客

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: E-mails
ja: メール
