Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Administration
tr: Yönetim

en: Customer
tr: Müşteri

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: E-mails
tr: E-posta
