Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Administration
ca: Administració

en: Customer
ca: Client

en: E-mails
ca: Correus electrònics
