Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Administration
de: Verwaltung

en: Customer
de: Kunde

en: E-mails
de: E-Mails
