Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Customer
el: Πελάτης

en: E-mails
el: Μηνύματα e-mail
