Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Administration
es: Administración

en: Customer
es: Cliente

en: E-mails
es: Correos electrónicos
