Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Administration
et: Haldus

en: Customer
et: Klient

en: E-mails
et: E-kirjad
