Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Customer
fi: Asiakas

en: E-mails
fi: Sähköpostit
