Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Administration
hr: Administracija

en: Customer
hr: Kupac

en: E-mails
hr: E-pošta
