Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Customer
hu: Vevő

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: E-mails
hu: E-mailek
