Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Administration
id: Administrasi

en: Customer
id: Pelanggan

en: E-mails
id: E-mail
