Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Administration
it: Amministrazione

en: Customer
it: Cliente

en: E-mails
it: E-mail
