Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Administration
lt: Administravimas

en: Customer
lt: Klientas

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai
