Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Customer
lv: Klients

en: E-mails
lv: E-pasti
