Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Administration
pl: Administracja

en: Customer
pl: Klient

en: E-mails
pl: E-maile
