Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Administration
pt: Administração

en: Customer
pt: Cliente

en: E-mails
pt: Emails
