Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Administration
ru: Администрирование

en: Customer
ru: Покупатель

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: E-mails
ru: Электронная почта
