Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Administration
sk: Administrácia

en: Customer
sk: Zákazník

en: E-mails
sk: E-maily
