Ubercart pending order notification (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Administration
vi: Quản lý

en: Customer
vi: Khách hàng

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: E-mails
vi: Thư điện tử
