Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Checkout
ar: الأداء

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: View cart
ar: مشاهدة السلة

en: Image style
ar: نمط الصورة
