Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Checkout
cs: Objednat

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Shopping cart
cs: Nákupní košík

en: View cart
cs: Zobrazit košík

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
cs[0]: <span class="num-items">@count</span> položka
cs[1]: <span class="num-items">@count</span> položky
cs[2]: <span class="num-items">@count</span> položek

en: Remove product
cs: Odebrat produkt

en: Image style
cs: Styl obrázku
