Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Checkout
cy: Ymlaen i dalu

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Shopping cart
cy: Basged Siopa

en: Image style
cy: Arddull delwedd
